Архів проектів

Номер проекту

Соціальний проект "Школа учнівського активу м.Вишневе"

Створення умов розвитку компетентної активної життєвої позиції в учнівської молоді та їх заохочення. Головною винагородою за активну роботу в житті школи, міста має стати щорічна виїзна школа учнівського активу міста.

Встановлення дитячих майданчиків для дітей з обмеженими можливостями

Встановлення сучасних дитячих майданчиків для дітей з обмеженими можливостями зі спеціальними ігровими елементами.Створення безбар’єрного середовища, доступного, безпечного для дітей з обмеженими можливостями.

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження у дворах будинків по вулиці Квітнева, 15 та провулок Поштовий, 15

Встановлення 4-х камер зовнішнього відеоспостереження по вул.Квітнева, 15, пров.Поштовий, 15, що дозволить охороняти прибудинкову територію, на якій розташовано дитячі майданчики, а також припарковані близько 100 автомобілів.

Благоустрій прибудинкової території шляхом встановлення ліхтарів вуличного освітлення за будинком по вулиці Квітнева, 15

Встановлення 3-х ліхтарів вуличного освітлення у м.Вишневе по вул.Квітнева, 15, дозволить безпечно в темну пору доби перебувати на вулиці, вигулювати домашніх улюбленців, а також залишати автомобілі для паркування.

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження у дворах будинків по вулиці Машинобудівників, 9, 13, 15 А

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження у дворах будинків по вулиці Машинобудівників, 9, 13, 15 А

Встановлення поштових скриньок в будинках по вулиці Машинобудівників, 9, 13, 15 А

Встановлення 8-ми секційних поштових скриньок в будинках по вулиці Машинобудівників, 9, 13, 15 А

Облаштування спеціалізованого кабінету для вивчення іноземних мов у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 (вул. Святошинська 44)

Пропозиція-проект передбачає облаштування сучасного спеціалізованого кабінету для вивчення іноземних мов на базі школи шляхом придбання та встановлення акустичної системи та аудіоапаратури (гарнітура), комп’ютерної техніки, аксесуарів та спеціалізованого програмного забезпечення у одному з класних кабінетів Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вул. Святошинська 44). Перелік основних видів послуг, включаючи вартість матеріалів та обладнання:  Лінгафонний кабінет для вчи

Облаштування воркаут-майданчика на території Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вул. Святошинська 44) 

Облаштування воркаут-майданчика на території Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вул. Святошинська 44).Сучасна спортивна воркаут-зона дасть можливість забезпечити учнів школи заняттями в урочний та позаурочний час.  Це те, що необхідно дітям в період їх активного розвитку, а саме: виховання комунікативної функції та фізичного розвитку. 

Заміна вікон на металопластикові у будинках вул.Вітянська,11а та вул.Зелена,10

Заміна вікон на металопластикові у будинках вул.Вітянська,11а та вул.Зелена,10

Облаштування кабінетів Вишнівської загальноосвітньої школи№3 проекторами (3 кабінети)

Облаштування кабінетів Вишнівської загальноосвітньої школи№3 проекторами (3 кабінети)

Облаштування лабораторії екологічного моніторингу «EcoLab» у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 (вул. Святошинська 44).

Пропозиція-проект передбачає облаштування спеціалізованої лабораторії для проведення екологічних та хімічних досліждень на базі школи шляхом придбання та встановлення новітнього обладнання у хімічному кабінеті школи.

Реконструкція стадіону Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Дана пропозиція передбачає реконструкцію газонного покриття та бігових доріжок стадіону, встановлення футбольних воріт, облаштування стрибкової ями та організацію міні площадки для гри у настольний теніс з встановленням антивандальних тенісних столів

Утеплення фасаду фасаду будинку вул.Машинобудівників, 1а, п'ятий під'їзд, з 1 по 9 поверх

Утеплення стіни дев’яти поверхового будинку вул.Машинобудівників, 1а, п'ятий під'їзд, з 1 по 9 поверх

Модернізація кабін ліфтів п’яти під'їздів та встановлення економного світлодіодного освітлення

Модернізація купе кабін ліфтів у п’яти під’їздах по вул.Машинобудівників, 1а.Заміна освітлення не економне світлодіодне.

Ігровий та спортивно-ігровий майданчики на території Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

Облаштування ігрового та спортивно-ігрового майданчиків на території Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

Паркова зона та паркан на території Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

Облаштування території Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4. Паркова зона та паркан.

Встановлення вуличного освітлення вздовж автомобільної дороги по вулиці Машинобудівників в місті Вишневе.

Встановлення вуличного освітлення вздовж автомобільної дороги по вулиці Машинобудівників в місті Вишневе.

Утеплення бокової стінки будинку вул.Європейська,31, першого під'їзду, з 1 по 9 поверх

Утеплення бокової стінки будинку вул.Європейська,31, першого під'їзду, з 1 по 9 поверх

Капітальний ремонт фасадної частини будинку 33 по вулиці Європейській

Капітальний ремонт фасадної частини будинку по вулиці Європейській, 33

Соляна кімната для дітей

Галотерапія - методика лікування, розроблена на основі спелеотерапії — лікування в умовах мікроклімату соляних шахт. Галотерапія базується на застосуванні штучного мікроклімату, наближеного по параметрах до умов підземних соляних спелеолечебніци. Клінічне обгрунтування методу в поєднанні з оригінальними технічними рішеннями дозволили розробити нову медичну технологію - керований лікувальний мікроклімат галокомплексу.ВСЬОГО по проекту: 399 821 грн.

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження — периметр ЗОШ №4 — вул. Машинобудівників — вул. Європейська

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження по периметру ЗОШ №4, спортивного комплексу, вул. Машинобудівників, вул. Європейська.

Пікнік-зона на в’їзді у Вишневе

Куди ти підеш на пікнік у Вишневому? Ми пропонуємо окультурити місце, де багато вишнівчан проводитиме пікніки та час із сім’єю. Створити сучасні пікнік-зони зі столами, лавками обабіч і маленькими смітниками на в’їзді у Вишневе на території, що знаходиться між вулицями Київська та Святошинська за скульптурою дівчини з хлібом і надписом «ВИШНЕВЕ» Проект відповідає напрямку з облаштування зони відпочинку.ВСЬОГО по проекту: 400 000 грн.

Облаштування скверу на північній стороні міста в районі залізничного переїзду

       Облаштування на зеленій зоні, площею близько 0,15 га, за адресою вул. Вітянська 1а, міні-скверу, яким зможуть користуватися всі мешканці Вишневого.       Це буде єдина облаштована рекреаційна зона для прогулянок у цій частині міста.       Діти та молодь зможуть тут зайнятися рухливими видами спорту, закохані пари - прогулятися увечері під романтичним сяйвом ліхтарів, батьки з візочками погуляти у тиші та з

Встановлення критого зупинкового павільйону на автобусній зупинці по вулиці Чорновола біля залізничного переїзду.

       Встановлення критого зупинкового павільйону на автобусній зупинці по вулиці Чорновола біля залізничного переїзду.       Завдяки встановленню павільйону люди під час очікування транспорту будуть захищені від дощу, сонця та сильного вітру, а літні люди матимуть змогу присісти на лавку і чекати не стоячи.

Облаштування дитячого простору на території ДНЗ ясла-садок «Чебурашка»

       Дана пропозиція передбачає облаштування сучасного дитячого простору, за рахунок оновлення майданчика для дітей садочка, підлоги в спортивному залі, встановлення дитячої велосипедної парковки, а також придбання музичного інструменту.ВСЬОГО по проекту: 178 025 грн.