Зібрано голосів

Назва проекту

Облаштування дитячого простору на території ДНЗ ясла-садок «Чебурашка»

ПІБ Ініціатора: РОМАНЕНКО ОЛЕСЯ ДМИТРІВНА
Статус: На розгляді
Проект №28
Дата початку збору голосів: 19.02.2019 09:41

Вид проекту

Поточні

Проект буде реалізовано на території громади

Вишневе

Адреса, назва установи/закладу, будинку

ДНЗ ясла-садок «Чебурашка» м.Вишневе, вул. Європейська 41


Короткий опис проекту

       Дана пропозиція передбачає облаштування сучасного дитячого простору, за рахунок оновлення майданчика для дітей садочка, підлоги в спортивному залі, встановлення дитячої велосипедної парковки, а також придбання музичного інструменту.ВСЬОГО по проекту: 178 025 грн. 


Опис проекту

       • Станом на сьогоднішній день, кількість дітей значно збільшилась, а старі майданчики не відповідають сучасним вимогам та нормам. Велика кількість дітей садочка обмежена у доступі до дитячих майданчиків.       • Дехто може сказати, що займатися спортом дитині зовсім не потрібно, адже діти ведуть дуже активний спосіб життя: бігають, стрибають. Але «правильний» спорт дозволить уникнути травм, які дитина може отримати в процесі неорганізованих ігор       • Проект по встановленню велопарковки дасть можливість залишати транспортні засоби малюків не просто біля стін садочка, а виховувати велокультуру з малечку, привчаючи до правил паркування.       • Придбання цифрового фортепіано дозволить величезним різноманіттям функцій, підтримати цікавість до навчання, включно з вбудованим автоматичним супроводом і сумісністю із планшетами та телефонами iOS/Android через бездротовий зв'язок Bluetooth, що є дуже актуальним в нас час, та дасть змогу проводити заняття і свята на новому, сучасному рівні


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

       Оновленим дитячим простором на території садочка зможуть користуватися 345 дітей, які наразі перебувають в садочку, та інші діти які будуть відвідувати його в майбутньому.


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

        Це те, що необхідно дітям в період їх активного розвитку, а саме: виховання комунікативної функції та фізичного розвитку Проект дасть можливість активізувати спортивні навички, дозволить підняти фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі на новий якісний рівень та задовольнити потреби дітей в активному і здоровому способі життя, урізноманітнити музичні заняття, робити свята ще цікавішими і сучасними. Проект по встановленню велопарковки виховує велокультуру з малечку, з дитячого садочка.


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Автобус "Світ" InterAtletika T511 (1 шт.) 54000.0 0.0
Велопарковка «Акула» на 21 місць (1шт) 8000.0 0.0
Мат-татами ластівчиний хвіст 30 мм (45 шт) 42165.0 0.0
Цифрове піаніно Roland RP-501R Contemporary Rosewood (RP501RCR) (1шт) 47340.0 0.0
Демонтаж старих конструкцій з вивозом, доставка, та монтаж конструкцій 20000.0 0.0
Спортивний ігровий комплекс «Павутина» InterAtletika S766 (1 шт) 26500.0 0.0