Зібрано голосів

Назва проекту

Облаштування кабінетів Вишнівської загальноосвітньої школи№3 проекторами (3 кабінети)

ПІБ Ініціатора: Адміністратор
Статус: Підтверджено
Проект №10
Дата початку збору голосів: 12.12.2017 17:38

Вид проекту

Поточні

Проект буде реалізовано на території громади

Вишнівська загальноосвітня школа№3

Адреса, назва установи/закладу, будинку

Ініціатор: Широка Ірина Василівна

Короткий опис проекту

Облаштування кабінетів Вишнівської загальноосвітньої школи№3 проекторами (3 кабінети)

Опис проекту

В нашому місті чотири школи, місто достатньо густо населено, бо Вишневе на даний момент одне з тих міст України, яке активно забудовується. Моя пропозиція розрахована на школу № 3, яка, доречі, має статус гімназії, в якій навчається в цьому році близько 1400 дітей. Пропоную обладнати три кабінети сучасними проекторами із застосуванням сучасних інтернет-технологій, тобто не просто повісити ці проектори, а провести і підключити високошвидкісний інтернет, щоб можна було онлайн вирішувати учбові питання прямо на уроці.

Я пропоную обладнати таким чином три кабінети в школі номер три в місті Вишневе: 27 кабінет історії, 28 кабінет географії та кабінет музики. Історія та географія це зрозуміло, бо з цих предметів дуже багато цікавої інформації можна знайти в мережі, а ось чому саме музика, хотілося б розповісти свою точку зору. На мій погляд, дуже незвичний викладач в третій школі, вона дуже особиста, але мене зацікавив ії незвичайний підхід. Вона не просто там грає на баяні чи фортепіано примітивні пісні. Вона викладає і навіть не музику, а музичне мистецтво, в це поняття входить історія розвитку музичного напрямку різних народів, культур та особистостей за всю історію людства. Цей викладач постійно пропонує скачати дітям різні пісні, мелодії, розробити реферат, щоб розповісти про напрямок музики чи якусь особистість. До того ж, в нашій країні досить багато уваги приділяється цьому виду мистецтва. У нас багато музичних та танцювальних шоу, є талановиті люди, на кого можна рівнятись. Я рахую, що це важливо, музичне мистецтво.

Термін реалізації проекту
Термін дуже швидкий, мабуть два тижні то є максимум, бо купити це просто, я зробила розрахунок на Розетку, там доставка на протязі тижня. Трохи часу буде потрібно на монтаж, проведення інтернету та налаштування обладнання. Але це теж можна зробити за тиждень.

Перелік необхідних товарів для обладнання одного кабінету:
1. Проектор Epson EB-S04 (V11H716040) 9656 грн
3000 ANSI люмен / 800 х 600 / 2.4 кг
Чому саме він: особливі лампи на 3000 лм дають можливість давати яскраве зображення навіть при денному освітленні, що важливо для школи, досить потужний ресурс 10000 годин може світити лампа, та технологія WI FI.
2. Кабель Lautsenn Gold Component 1.5m (G-DV-1.5) (4430) 308 грн
Щоб з'єднати всю цю систему докупи, треба якісь кабелі, в доданок до цього типу проекторів пропонують саме цей.
3. Кронштейн для проектора Brateck PRB-2S Silver 352 грн
Стальний кронштейн для проектора на стелю:
-15 ° — +15 ° поворот вгору та вниз
4. Екран Elite Screens моторизированный настенный 100" (4:3) 152.4 x 203.2 (Electric100V) White Case 6550 грн
Чому саме цей екран? Він моторизований та має дуже якісну як для показу зображень та відео поверхню, до того ж довговічний, можна кріпити на стіну або на стелю.
5. Wi-Fi модуль Epson ELPAP10 (V12H731P01) 1988 грн
це модуль безпровідної мережі для проекторів Epson. Він необхідний, тому що завдяки йому можна з’єднувати проектор як з ноутбуком, так і з будь яким іншим пристроєм, наприклад, смартфоном учня, з якого він може теж щось демонструвати.
6. Ноутбук Lenovo IdeaPad 320-15IKB (80XL03GVRA) Onyx Black 11999 грн
Ноутбук Екран 15.6" (1920x1080) Full HD, матовий / Intel Pentium 4415U (2.3 ГГц) / RAM 8 ГБ / HDD 1 ТБ / nVidia GeForce GT 940MX, 2 ГБ / без ОД / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS / 2.2 кг / чорний
Чому саме він? По-перше, серія ноутбуків марки Lenovo на даний момент найкращі по якості та при цьому найдешевші. Можна брати майже будь-який у ціновій категорії 10-15 тисяч гривень і він підійде для виконання шкільних завдань. Конкретно ця модель має потужний процесор, високошвидкісний модуль WI FI, акустичну систему вищої якості, підтримку DOLBY звуку, що якнайкраще підходить для рішення наших завдань.
7. Роутер TP-LINK TL-WR942N 749 грн
Три антени цього маршрутизатора дозволяють підключитись у будь якому місті в класі, навіть на останній парті, швидкість 450 мбіт в секунду, забезпечує швидку передачу даних для загрузки великих файлів, навіть потокового відео.
8. Мережевий фільтр PowerPlant 3 м 6 розеток (PPSA10M30S6) 117 грн
Окрім цього, потрібні наступні програми:
1. Операційна система Windows 10 Домашня 32/64-bit Русский на 1ПК (коробочная версия) (KW9-00254) 4109 грн
2. Пакет Офіс майкрософт Office 365 1099 грн
3. Антивірус Ліцензія на 1 рік + 3 мес, 1 ПК. 1559 грн

Монтаж
Затрати на монтаж, а саме кріплення кронштейну до стелі, а також кріплення екрану, а також можливі ремонтні роботи по електриці (наприклад, в кабінеті історії тільки одна розетка і можливі додаткові затрати на електричну проводку), але взагалі ці затрати по моїм розрахункам приблизно 1500 грн.
Установка та наладка комп’ютерів та програм
На всякий випадок закладемо на це 500 грн, але це може зробити навіть школяр, настройку інтернет-мережі виконує ії постачальник.
Затрати на інтернет
Наша школа вже підключена до мережі інтернет, то ми просто приєднаємо наш роутер до цієї мережі. Нажаль, я не володію даними на даний момент, скільки це може коштувати. Це можна просто з’ясувати, якщо подзвонити провайдеру нашої школи номер три. Але в цьому проекті я звертаю увагу на те, що необхідно для сучасної освіти і найкращий інтернет – це найважливіше. Приблизно закладемо суму 3000 на приєднання до шкільної мережі, а також на непередбачені розтрати, які можуть виникнути випадково.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Учні, вчителі Вишнівської загальноосвітньої школи№3, жителі міста

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Чому я рахую, що це важливо? Тому що зараз інше покоління дітей, вони одразу шукають інформацію в мережі, а вчителі на даний момент викладають предмети можна сказати на пальцях. Скільки всього цікавого можна пізнати з Вікіпедиії, Ю-тубу, учні можуть готувати свої проекти в різних програмах: Word, Power point та інше і ділитися цим на уроках. Діти, які не мають можливості зробити це самостійно, можуть дивитися те, що підготували інші, що значно збагатить їх кругозір. В цілому це веде до значного підвищення якості навчання.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Обладнання та монтаж (Проектор, Кабель, Екран, Кронштейн, WI FI модуль, Ноутбук, Переноска) 32470.0 0.0
Програми ( Windows, Office, Kaspersky) 6767.0 0.0
Інтернет, Роутер та підключення 3749.0 0.0
ВСЬОГО облаштування одного кабінету, грн. 42986.0 0.0
ВСЬОГО ПО ПРОЕКТУ, грн. 129000.0 0.0