Ремонт внутрішньобудинкових систем холодного та гарячого водопостачання та водовідведення у будинку по вулиці Квітнева, 15

ПІБ Ініціатора: Адміністратор
Дата початку збору голосів: 20.02.2019 23:10

м.Вишневе, вул. Квітнева, 15

Житловий багатоквартирний будинок по вулиці Квітнева, 15

Ініціатор: Прокопець Ганна Андріївна Будинок по вулиці Квітнева, 15, введено в експлуатацію у 1991 році та налічує 142 квартири, в яких проживає близько 400 осіб. Протягом часу експлуатації будинку, системи холодного та гарячого водопостачання і водовідведення зазнали значного зносу чим втратили свої експлуатаційні якості. Станом на сьогоднішній день будинок обслуговується Комунальним підприємством «Управління міським господарством», яке здійснює контроль за виконанням договірних зобов'язань організаціями, які забезпечують життєдіяльність і створення нормальних умов отримання послуг з гарячого холодного водопостачання і водовідведення.

Всі мешканці багатоквартирного будинку по вул.Квітнева 15.

Нормальне функціонування будинку на пряму залежить від належного утримання системи холодного та гарячого водопостачання та водовідведення, здійснення технічного обслуговування та ремонту. Задля утримання систем життєдіяльності будинку по вулиці Квітнева, 15, в належному стані, прошу внести пропозицію, щодо ремонту внутрішньобудинкових систем холодного та гарячого водопостачання та водовідведення у будинку по вулиці Квітнева, 15 до Громадського бюджету міста Вишневе на 2019 рік.

Орієнтовна вартість робіт 300000.0 0.0

• Thumb 63f1f0550434ff5e2d2746f09971602e