Соляна кімната для дітей

Дата початку збору голосів: 07.02.2019 22:45

м. Вишневе, дитяча поліклініка

м. Вишневе, вул. Європейська, буд. 31А

Галотерапія - методика лікування, розроблена на основі спелеотерапії — лікування в умовах мікроклімату соляних шахт. Галотерапія базується на застосуванні штучного мікроклімату, наближеного по параметрах до умов підземних соляних спелеолечебніци. Клінічне обгрунтування методу в поєднанні з оригінальними технічними рішеннями дозволили розробити нову медичну технологію - керований лікувальний мікроклімат галокомплексу.

«Соляна кімната» - це приміщення, в якому відтворюється атмосфера природних соляних шахт. У ньому все поверхні - стіни, підлогу і стелю облицьовані екологічно чистими кристалами солі, що видобуваються з глибини 150-300 м. Цілющий ефект соляних кімнат полягає у властивостях натуральної солі: повітря, просочений її іонами, має бактерицидні властивості і пригнічує розвиток мікроорганізмів дихальних шляхів, тим самим попереджаючи розвиток запальних процесів.

Кожна дитина м. Вишневе мала б змогу пройти курс лікування (профілактики) за побажанням батьків або за направленням сісмейного лікаря. Вартість даної процедури складалася з основних складових, необхідних для підтримання нормальної роботи соляної кімнати і становила мінімальну плату, що давала б змогу всім категоріям мешканців м. Вишневе отримувати дану послугу.

Галотерапія успішно поєднується з іншими фізіотерапевтичними і немедикаментозними методами: інгаляційної фітотерапією, аерофітотерапія, різними видами масажу, дренажної гімнастикою, ЛФК, детензеротерапіей, ентеросорбцією, сорбційними кишковим діалізом, біорезонансної терапією і ін. Після 10-15 сеансів солетерапія (лікування соляним повітрям) очищаються дихальні шляхи, проходить риніт і бронхіт, підвищується імунітет, зміцнює нервова система, поліпшується сон і зміцнюється весь організм в цілому. Так само відзначається підвищення працездатності дітей. Внаслідок цього запам'ятовування і засвоєння матеріалу в школі чи садочку легшає. Підвищується успішність дітей, що дозволить їм отримати пристойний запас знань. А діти, з задоволення граючи в такий соляній печері в «соляної пісок», навіть не здогадуються, що знаходяться на оздоровчому сеансі!

Наявність приміщення 199921.0 0.0
Придбання обладнання 199900.0 0.0