Спортивно-розважальний простір з мобільним літнім кінотеатром. Південна сторона

ПІБ Ініціатора: МІЩЕВСЬКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Дата початку збору голосів: 20.02.2019 21:47

м.Вишневе

вулиця Молодіжна 6

Реконструкція спортивного майданчику та закупівля обладнання для трансляції кінопоказів різних напрямків. Проведення заходів, спрямованих на розвиток спорту, творчості та відпочинку.

… Ви тільки уявіть, що в метушливому місті, серед велетенських будинків та асфальтних розпечених площ є маленьке місце, де видно зорі і співають пташки… Таке тихе, відлюдькувате і… казкове. Навесні заходиш туди і забуваєш, що ти серед людей. Це як ковток свіжого повітря, тільки б дати йому шанс…
Даний проект передбачає благоустрій спортивного майданчика, при чому буде зберігатись той неперевершений стиль майданчика, який створила природа! Адже по всьому периметру поля сітка поросла в’юнкими рослинами і вже навесні скрізь них не видно нашого мегаполісу. Такий собі оазіс посеред кам’яних споруд.
Купівля проектору надасть можливість транслювати кінофільми під відкритим небом. Це буде наш власний громадський мобільний кінотеатр! Чому мобільний? Адже окрім сеансів кінопоказів, проектором можна буде користуватись громадським організаціям і т.д. Процедура буде погоджена з адміністрацією міста та оприлюднена пізніше.
Проект передбачає також залучення громадських та інших організацій до проведень спортивних занять (фітнес, йога і т.д), майстер-класів, виставок (наприклад, фотосушка). Все це безкоштовно та під цвірінькання світлячків).

Локацією зможуть користуватись всі жителі міста.
Розклад заходів (кіносеанси, спортивні заняття, майстер класи і т.д) будуть розміщуватись в соціальних мережах та на стендах.
Вірогідно, показ деяких фільмів буде платний, так як необхідно оплачувати прокат.

Нашою метою є створення простору, що надасть змогу згуртувати людей для заняття спортом, проведення різнопланових зустрічей, організація фотосушок, а головне, показ кінофільмів та презентацій.
Ми хочемо просувати культуру комунікації та здорового способу життя.

Даний проект направлений на вирішення таких проблем,як: недостатність розважальних заходів та закладів для жителів міста (особливо молоді); захаращеність території загального користування, адже майданчик,на якому планується проект наразі використовують для вигулу собак та замість туалету.
Ми пропонуємо привести до ладу даний майданчик та перетворити його на культурно-просвітницьку локацію, в якій буде поєднуватись спортивний дух та відпочинок душі.
Роботи з облаштування майданчика:
- заміна деяких старих секцій паркану та встановлення нових секцій в місцях відсутності;
- фарбування конструкції;
- встановлення сітки на футбольні ворота;
- проведення освітлення;
-висадка в'юнкого плюща по периметру сітки в місцях відсутності рослин;
-висадка кустів біля дороги (наприклад, самшит)

ремонт майданчика з закупівлею комплектуючих 250000.0 0.0
купівля обладнання для кінотеатру 150000.0 0.0