Сучасні технології в освіті - інвестиція в майбутнє наших дітей. ЗОШ №1

Поточні

М.Вишневе

м.Вишневе вул.Освіти Вишнівська ЗОШ 1-3 ст.№ 1

Проведення інтернету з WI-FI точками доступу та оснащення кабінетів сучасним обладнанням.

Даним проектом пропонується проведення інтернету в ЗОШ №1 з wi-fi точками доступу в кабінетах. Купівля обладнання, що дозволить розширити та оновити зміст, форму і методи викладання шкільних предметів. Планується купівля проекторів, МФУ, ноутбуків.

Користуватись вище переліченим зможуть вчителі та діти ЗОШ №1. Час та кабінети, в яких буде дозволено використовувати інтернет учням школи, буде встановлювати дирекція.

Метою даного проекту є створення матеріально-технічної бази для якісного навчання та кращого засвоєння матеріалу наших дітей. Для всіх нас не секрет, що сучасні комп'ютерні системи надають величезні можливості для розвитку процесу освіти - дитяче сприйняття вимагає наочності. Якою б складною і нудною не була тема уроку, вона стане цікавіше, якщо навчальний матеріал на екран представлений у фарбах, зі звуком та іншими ефектами. З доступом до інтернету, можливістю роздрукувати матеріали вчителям буде легше готуватись до занять, а нашим дітям легше засвоювати матеріал. Разом з тим, покращуються умови проведення міжшкільних тренінгів, відкритих уроків та презентацій.

проведення інтернету з wi-fi точками доступу 50000.0 0.0
МФУ - 2 шт 18000.0 0.0