Зібрано голосів

Назва проекту

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження — периметр ЗОШ №4 — вул. Машинобудівників — вул. Європейська

ПІБ Ініціатора: ЧЕРНОВ АНТОН ІГОРОВИЧ
Статус: На розгляді
Проект №24
Дата початку збору голосів: 09.02.2019 15:45

Вид проекту

Поточні

Проект буде реалізовано на території громади

м.Вишневе: зовнішній периметр ЗОШ №4, вул. Машинобудівників, вул. Європейська

Адреса, назва установи/закладу, будинку

м.Вишневе: зовнішній периметр ЗОШ №4, вул. Машинобудівників, вул. Європейська. Розміщення та кути огляду відеокамер вказано на картинці з прив’язкою до мапи міста.


Короткий опис проекту

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження по периметру ЗОШ №4, спортивного комплексу, вул. Машинобудівників, вул. Європейська.


Опис проекту

Безпека учнів школи №4, відвідувачів спортивного комплексу, дитячого садку, мешканців прилеглих будинків та їхнього майна є важливим питанням для можливості комфортного та безпечного проживання. Непоодинокі випадки нападів на жителів по вул. Машинобудівників, викрадення та підпалу автомобілів у подвір’ях вул. Машинобудівників. Враховуючи незабудоване поле с. Софіївська Борщагівка та активне будівництво навколо, вирішення питання зовнішнього відеоспостереження є актуальним. Встановлення 10-ти камер зовнішнього відеоспостереження дозволить охороняти: - зовнішній периметр ЗОШ №4; - спортивний комплекс на території ЗОШ №4; - прибудинкові території по вул. Машинобудівників, на яких розташовані дитячі майданчики, припаркована велика кількість автомобілів та проходять основні маршрути руху дітей до школи та спортивного комплексу; - автомобільну дорогу вздовж вул. Машинобудівників та вул. Євпропейська, - багато дітей йдуть до школи вздовж дороги та перетинають її у декількох місцях. Сучасні камери дозволяють виявляти і навіть розпізнавати людину на кілька десятків метрів, а інфрачервоне підсвічування, яке сьогодні встановлено в більшості вуличних відеокамер дозволяє бачити, що відбувається навколо навіть в абсолютній темряві. Інформація отримана з камер зовнішнього відеоспостереження в режимі онлайн надходитиме до Національної поліції, ГФ «Дельта» та ГФ «Департамент охорони», що дозволить органам правопорядку переглядати відеозапис у випадку настання тих чи інших подій. Орієнтовна модель камери: 4K ВІДЕОКАМЕРА HDCVI DH-HAC-HFW3802EP-ZH Виробник: Dahua Technology Код товару: 712485 Матриця: 1/2” 8Мп progressive scan CMOS FPS: 15fps@3840×2160 Формати: HDCVI, CVBS Функції: WDR 120dB, День/ніч (ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR OSD меню, управління з допомогою PFM820 Об’єктив: 3.7 - 11 мм, моторзум ІЧ підсвітка 100 метрів, Smart IR IP67 Живлення: AC24V / DC12V Розміщення та кути огляду відеокамер вказано на картинці з прив’язкою до мапи міста. Кількість відеокамер — 10 шт


Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Інформація отримана з камер зовнішнього відеоспостереження в режимі онлайн надходитиме до Національної поліції, ГФ «Дельта» та ГФ «Департамент охорони», що дозволить органам правопорядку переглядати відеозапис у випадку настання тих чи інших подій.


Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Безпека учнів ЗОШ №4, відвідувачів спортивного комплексу та мешканців прилеглих будинків


Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
ВСЬОГО по проекту 110000.0 0.0
Орієнтовна вартість камери разом з кабелями, встановленням та підключенням 11000.0 0.0

Галерея зображень

  • Thumb 976103cd7c1cf9bc00316be043734985