Інструкції

1. Сьогодні, в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій, відкриваються нові можливості для забезпечення ефективної участі громадськості в процесах управління, як на місцевому, так і на загальнодержавному рівнях. Саме на це спрямована робота порталу , який створено в нашому місті. 

1.1. На головній сторінці порталу розміщені герб і назва міста, розділи меню. Відображається дата подачі і реєстрації проектів, терміни початку і закінчення голосування, повний список поданих проектів з описом. Детальна інформація про проекти розміщена у відповідному розділі.

1.2 Для того що б подати проект або проголосувати за вподобаний, потрібно пройти реєстрацію за допомогою BankID ( детально про BankID за посиланням https://bankid.org.ua/ ) можливо буде потрібно внести необхідні дані та  підтвердити факт реєстрації у листі який надійшов на Вашу електронну адресу. Щоб активувати кнопку BankID необхідно прийняти умови.

Для подачі проекту необхідно натиснути «Додати Проект», заповнити Бланк-Заявку та чекати відповіді адміністрації.

Для того, щоб підтримати проект, треба натиснути на фото, опис або назву. Ознайомитися детально з суттю проекту та натиснути кнопку «Підтримати проект»

Беріть участь в розвитку громади!